Wedding Video

HDV Production | Showreel 2015

Video Hizmetleri

  • JIMMY JIB HİZMETLERİ

İsteğe bağlı olarak  5,5 m ile 9 m arasında değişen sistemler kullanılmaktadır. Bu hizmetin içerisine jimmy jib operatörü ve asistanı da dahildir.

Gül Sultan Yalısı Tanıtım

  • MONTAJ ÇALIŞMALARI 

Çeşitli formatlardaki görüntüleriniz, istekleriniz doğrultusunda dijital montaj masalarımızda kurgulanarak muhtelif formatlarda teslim edilmektedir. Montaj işlemi bittikten sonra size DVD veya BLURAY olarak teslim edilir.

  • KLİP ÇALIŞMALARI

a)Video Klip Çalışmaları
Profesyonel müzik kliplerinin post production olarak hayata geçirilmesinin yanı sıra, size özel, gerekirse bir senaryoya bağlı olarak oluşturulan bütçeye göre yapılan çalışmalardır.

b)Fotoğraf Klibi Çalışmaları
Fotoğrafların kronolojik olarak veya isteğe göre çeşitli efektler kullanılarak sırayla birleştirilmesidir. Oluşturulan klip çeşitli müziklerle desteklenmektedir ve işlem sonunda muhtelif formatlarda teslim edilmektedir.

fotograf-cekimi

Fotoğraf Hizmetleri

Dijital tekniklerle  ürün lansmanları ve değişik organizasyonlarda isteğinize bağlı olarak yapılan çalışmalardır. Organizasyon sonunda çekilen bütün kareler, derlenerek organizasyon sahibine sunulur ve istenilen ebatlarda çoğaltılır. Ayrıca istenildiği takdirde tüm kareler DVD formatında teslim edilir. Organizasyon sahibinin tercihine bağlı olarak, davet sırasında da fotoğraf basılarak gelen misafirlere ACELE SERVİS hizmeti verilir… Şirketimiz bünyesinde isteğinize bağlı olarak ürün çekimleriniz de (Endüstriyel fotoğrafçılık) yapılmaktadır.