About us

We are Innovators

1991 yılında DV Production ismiyle Ersavaş DOĞAN tarafından kurulmuştur. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek adını çabuk duyurmuş ve getirdiği yeniliklerle sektöre ışık tutmayı başarmıştır.
Video çekimlerini müşteriye kaset olarak değil, DVD olarak teslim eden ilk firma olmayı başarmıştır. Müşterilerine ilk olarak BLURAY teslim seçeneğini sunan sayılı firmalar arasındadır. Günümüzde ise HD çekim – BLURAY teslimi ile yine adından söz ettirmeye başlamıştır.
2012 yılında Ersavaş DOĞAN’ın vefat etmesiyle, kardeşi Alparslan DOĞAN bayrağı devralmış ve dönemin yeniliklerinden esinlenerek yaptığı isim değişikliği sonucu, HDV Production adıyla aynı vizyon ve misyon ile sektörde yoluna devam etmektedir.
HDV Production, müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru biçimde tanımlama – hızlı çözümleme noktalarına dikkat ederek hizmet sunabilmektedir. Yenilikçi yapısı ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerin vazgeçilmez adresi olmuştur.

Hamiyet Açıkel

Merhaba Alparslan bey, 5 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirmiş olduğumuz oğlum Kaan Açıkel Ve Katharina Thies‘in düğünlerinde son dakikaya kadar bizzat gelerek başından son dakikaya kadar büyük bir özveri ve titizlikle çalışmalarınızdan dolayı size ve ekibinize çok teşekkür ederim, Talk to me, video ve fotoğraflar her şey çok kaliteli ve güzeldi emeğinize sağlık Allah yolunuzu açık etsin, başarılarınızın her geçen gün daha çok artmasını temenni ederim. Sevgiyle kalın

Zeynep & Ahmet Ahıskalı

Merhaba,

25 Nisan 2015 tarihinde Gül Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğünümüz için herkese teşekkür etmek isterim. Yaliya ilk geldiğimiz gün bize çok yardımcı olan ve mekan seçiminde önemli bir yere sahip olan İzlem hanima özellikle teşekkür ederiz. Gül sultan çalışanlarının hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Fotoğraflarimiz için HDV fotoğrafa Alparslan bey başta olmak üzere tüm ekibe ayrı ayrı teşekkür ederiz, tüm çabaları ve en başından beri gösterdikleri ilgi ve güleryüze çok teşekkür ederiz. İyi ki sizlerle çalışmışı, herkese çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar, Sevgiler
4876

Haftalık çekilen fotoğraflar

952

Günlük yakalanan anlar

189

Nişanlı çiftler

1528

Parlak fikirler

Follow

Kurumsal Çözüm Ortaklığımız

Kurumsal firmaların prodüksiyon ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyoruz

Düğün sektöründe edindiğimiz tecrübelere dayanarak, kurumsal firmaların prodüksiyon ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılıyoruz. Tüm kurumsal organizasyonlarda video ve fotoğraf çekim hizmeti vermemizin yanında şirket tanıtım filmleri ve sosyal medya için hazırlanması planlanan kısa filmler konusunda firmalara çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Yeni fikirlere destek oluyor ve inovasyona değer veriyoruz

Teknolojik gelişmeleri takip ediyor, pazarın ihtiyacı doğrultusunda ürün yelpazemizi genişletmek ve diğer firmaların çözüm ortağı olabilme adına en etkili hizmetleri keşfetmeye çalışıyoruz. Tabi bunları yaparken kendimizi sürekli yeniliyoruz.

Client slide
Client slide
Client slide
Client slide
Client slide